Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 За секоја картичка - билет за концертот на Тоше / 16.06.2004

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

За секоја картичка - билет за концертот на Тоше / 16.06.2004 Empty
PostSubject: За секоја картичка - билет за концертот на Тоше / 16.06.2004   За секоја картичка - билет за концертот на Тоше / 16.06.2004 EmptyTue Sep 24, 2019 8:24 am

Дневник / 16.06.2004
ИНТЕРНАЦИОНАЛНА ПРИВАТНА БАНКА

Интернационалната приватна банка на секој што во следните две недели ќе извади картичка од банката ќе му додели билет за концертот на Тоше Проески. Концертот ќе се одржи на 29 јуни на Градскиот стадион во Скопје. На концертот на Тоше ќе гостува групата "Синтезис".
Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
За секоја картичка - билет за концертот на Тоше / 16.06.2004
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2004-
Jump to: