Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Новогодишен коктел на Проески / 17.12.2004

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

Новогодишен коктел на Проески / 17.12.2004 Empty
PostSubject: Новогодишен коктел на Проески / 17.12.2004   Новогодишен коктел на Проески / 17.12.2004 EmptyTue Sep 24, 2019 9:42 am

Дневник / 17.12.2004
ВО СКОПЈЕ

Мегаѕвездата Тоше Проески на 21 декември на улицата Македонија во Скопје во 16.30 часот ќе го промовира видеоклипот за темата "Жена балканска", подарок од "Кан продукција". Посетителите спотот ќе може да го проследат на видеобим, што ќе биде поставен до споменикот на Мајка Тереза. По промоцијата на најновото издание на Проески, ќе се одржи новогодишен коктел за медиумите, што ќе го организираат "Фајнл кат" и "Кан продукција". (С.А.Н.)
Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
Новогодишен коктел на Проески / 17.12.2004
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2004-
Jump to: