Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Тоше сними дует со југословенската sвезда Гоца Тржан - 19.04.2001

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

Тоше сними дует со југословенската sвезда Гоца Тржан - 19.04.2001 Empty
PostSubject: Тоше сними дует со југословенската sвезда Гоца Тржан - 19.04.2001   Тоше сними дует со југословенската sвезда Гоца Тржан - 19.04.2001 EmptyFri Sep 20, 2019 8:18 am

Вест / 19.04.2001

Додека "Авалон" крие, веројатно чувајќи го како адут, весниците во СРЈ веќе објавија дека нашиот најпопуларен пејач Тоше Проески снима дует со југословенската пејачка на годината, Гоца Тржан
Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
Тоше сними дует со југословенската sвезда Гоца Тржан - 19.04.2001
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2001-
Jump to: