Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Тоше Проески - 1

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

Тоше Проески - 1 Empty
PostSubject: Тоше Проески - 1   Тоше Проески - 1 EmptyFri Sep 20, 2019 12:54 pm

Андријана и Благица се скараа за Тоше
Вест / 21.01.2003
НАЈГОЛЕМАТА МУЗИЧКА SВЕЗДА НА СЛАТКИ МАКИ Менаџерката на Тоше Проески Лилјана Петровиќ изјави: "не се мешам во љубовниот живот на Тоше Ракометарката на "Кометал"

Тоше го прослави 22. роденден со девојка му Благица
Вест / 28.01.2003
Во неделата навечер во скопскиот ресторан "Лира" Тоше Проески го прославил својот 22 роденден.

Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
Тоше Проески - 1
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2003-
Jump to: