Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

  Тоше Проески - 4

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

 Тоше Проески - 4 Empty
PostSubject: Тоше Проески - 4    Тоше Проески - 4 EmptyFri Sep 20, 2019 1:05 pm

Демант
Вест / 04.04.2003
Во написот објавен во "Вест" од 01.04. 2003 со наслов "Тоше со тетоважа од омилената буква- Б како Благица или Б како Будимир?" од авторот М. Џ. се изнесени лажни информации за Тоше Проески.

Тоше е доказ дека Македонија ќе извезува додадена вредност!
Капитал / 24.04.2003
На прва топка од стручен агол Тоше е доказ дека Македонија ќе извезува додадена вредност!"Мега" пример за катализатор на македонскиот победнички дух во денешно време е Тоше Проески.

Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
Тоше Проески - 4
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2003-
Jump to: