Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Официјална веб-страница на Тоше Проески / 03.06.2003

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

Официјална веб-страница на Тоше Проески / 03.06.2003 Empty
PostSubject: Официјална веб-страница на Тоше Проески / 03.06.2003   Официјална веб-страница на Тоше Проески / 03.06.2003 EmptyFri Sep 20, 2019 4:04 pm

Дневник / 03.06.2003
ПРОМОЦИЈА Обожавателите на мегаѕвездата Тоше Проески за најновите случувања со овој пејач ќе може да дознаат од неговата веб-страница www.toseproeski-musik.com, која ја изработи првиот македонски интернет-провајдер "Унет". Веб-страницата официјално беше промовирана вчера во скопското кафуле "Интермецо", во присуство на негови колеги и соработници. Веб-презентацијата на Тоше Проески нуди опус на неговите награди, тиражи, успеси, концертни изданија. Посетителите на неговата страница ќе може да ја слушнат и неговата музика, да ги видат најновите фотографии и видеоспотови, да прочитаат што весниците пишуваат за него, да дознаат повеќе за неговите идни проекти, да се забавуваат и да комуницираат со него. (С.А.Н.)
Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
Официјална веб-страница на Тоше Проески / 03.06.2003
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2003-
Jump to: