Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Тоше си купи џип "мерцедес" / 12.11.2003

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

Тоше си купи џип "мерцедес" / 12.11.2003 Empty
PostSubject: Тоше си купи џип "мерцедес" / 12.11.2003   Тоше си купи џип "мерцедес" / 12.11.2003 EmptySun Sep 22, 2019 8:19 pm

Дневник / 12.11.2003
Мегаѕвездата Тоше Проески завчера ги осигури својот нов џип "мерцедес" и новиот стан во Скопје, во кој треба да се всели овој месец, дознава "Дневник". "Мерцедесот" на Тоше е со сребрена боја и чини околу 50.000 евра. Осигурувањето е направено во младата осигурителна компанија "Сигма", каде што поради укажаната чест му овозможиле поволни услови за отплаќање на полисата. (С.Х.)
Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
Тоше си купи џип "мерцедес" / 12.11.2003
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2003-
Jump to: