Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Тоше за Стара Нова Година ќе пее во Подгорица / 10.01.2002

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

Тоше за Стара Нова Година ќе пее во Подгорица / 10.01.2002 Empty
PostSubject: Тоше за Стара Нова Година ќе пее во Подгорица / 10.01.2002   Тоше за Стара Нова Година ќе пее во Подгорица / 10.01.2002 EmptyFri Sep 20, 2019 9:59 am

Вест / 10.01.2002

Нашиот најпопуларен пејач Тоше Проески денес заминува за црногорската престолнина, Подгорица, каде ќе настапи во недела за празникот Стара Нова Година.
Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
Тоше за Стара Нова Година ќе пее во Подгорица / 10.01.2002
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2002-
Jump to: