Tose Proeski

1981 - 2007 - infinity
 
HomeSearchRegisterLog in

 

 Тоше и Гоца Тржан ќе снимаат спот за песната "1200 милји" - 18.05.2001

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 237
Join date : 2019-09-19

Тоше и Гоца Тржан ќе снимаат спот за песната "1200 милји" - 18.05.2001 Empty
PostSubject: Тоше и Гоца Тржан ќе снимаат спот за песната "1200 милји" - 18.05.2001   Тоше и Гоца Тржан ќе снимаат спот за песната "1200 милји" - 18.05.2001 EmptyFri Sep 20, 2019 8:22 am

Вест / 18.05.2001

НАШИОТ НАЈПОПУЛАРЕН ПЕЈАЧ ГО ЧЕКААТ ВО БЕЛГРАД

Тоше Проески и Гоца Тржан се подготвуваат за снимање на спотот на песната "1200 милји", ексклузивно за "ВЕСТ" од Белград ни изјави менаџерот на Гоца Тржан
Back to top Go down
https://tose.forumotion.me
 
Тоше и Гоца Тржан ќе снимаат спот за песната "1200 милји" - 18.05.2001
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Tose Proeski  :: 2001-
Jump to: